O Kancelarii

Pomagam klientom zaoszczędzać czas, pieniądze i nerwy. Dbam, by byli świadomi aktualnych ryzyk i możliwych rozwojów sytuacji.

Kim jestem? „Adwokat z Warszawy” to zdecydowanie za mało, by mnie opisać

Chcę być nie tylko kolejną specjalistką od przepisów, ale prawdziwym wsparciem dla swoich klientów. Osobą, przy której mogą czuć się bezpiecznie, która cały czas trzyma rękę na pulsie i której ze spokojem mogą powierzyć swoją sprawę.

Jak realizuję te założenia w mojej kancelarii w Warszawie?

Kiedy przychodzą do mnie klienci, czują się niepewni i zagubieni w gąszczu przepisów oraz procedur. Jestem ich przewodnikiem na drodze do założonego celu.

 • Każda podróż zaczyna się od wyznaczenia destynacji. Moim zadaniem jest dowiedzieć się, dokąd chcesz dotrzeć i co równie ważne – dlaczego.
  Wierzę, że kluczem do sukcesu jest kierowanie się empatią i podchodzenie do każdej sprawy z takim zaangażowaniem, jak gdyby chodziło o moją własną rodzinę, mój majątek czy mój biznes. Właśnie dlatego dużo czasu poświęcę na zrozumienie Ciebie, realiów Twojego biznesu i kontekstu sytuacji.
 • Nie obiecam Ci realizacji celu niemożliwego do osiągnięcia
  Pomogę znaleźć Ci satysfakcjonujące i realne rozwiązania. A jeśli prowadzi do nich aż kilka ścieżek, na pewno Ci o tym powiem. Czasami masz szansę na zawarcie korzystnej ugody i zakończenie sprawy mniejszym kosztem finansowym i emocjonalnym. Moim zadaniem jest uświadomić Cię o istnieniu wszystkich dostępnych dróg i upewnić się, że wybierasz tę najbardziej zgodna z Tobą.
 • Dla Ciebie liczy się cel, a ja mam Cię do niego doprowadzić
  To moim zadaniem jest sprawnie poruszać się w gąszczu przepisów i procedur. Tobie pozostaje jedynie ze spokojną głową za mną podążać. Wiem jednak, jak bardzo frustrująca i stresująca jest niewiedza. Właśnie dlatego poinformuję Cię o przebiegu całej sprawy – spodziewanych krokach, terminach i obranej strategii. Nie porzucę Cię też na nieznanym Ci szlaku – z łatwością się do mnie dodzwonisz, skontaktujesz mailowo i otrzymasz informacje, które zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa i wyeliminują wątpliwości.
 • Zadbam o odpowiednie przygotowania, bo w każdej podróży jest to istotne
  Dobrze napisany pozew nieraz pozwoli Ci uniknąć długiego postępowania. Wyczerpujące przesłuchanie stron lub świadka eliminuje nieścisłości, oszczędza czas i nerwy. Z kolei błędów popełnionych na początku często nie da się już cofnąć. Zadbam, by nie przeoczyć żadnego szczegółu, działać spójnie i konsekwentnie. Bo właśnie to zwiększa szanse na sukces.

Oferuję różne sposoby rozliczenia, by dostosować się do Twojej sytuacji – stawka godzinowa, ryczałtowa, mieszana.

Pamiętaj: niespójność w działaniach może utrudniać, a nawet uniemożliwiać wykonanie konkretnej strategii. Dlatego im szybciej podejmiemy współpracę, tym większa szansa, że sprawa zakończy się po Twojej myśli.

Napisz wiadomość

  ADWOKAT WARSZAWA: SPRAWDŹ OPINIE NA MÓJ TEMAT

  Masz wątpliwości? Zobacz, co mówią o mnie klienci!

  img

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Mecenas. Pani Mecenas jest rzetelna i skrupulatna i pomimo tego, że mój przypadek był bardzo skomplikowany udało się osiągnąć sukces. Serdecznie polecam Panią Mecenas! ~Małgorzata K.

  img

  Polecam serdecznie Panią Mecenas za profesjonalne podejście do sprawy i zaangażowanie w rozwiązanie mojego problemu. ~Maciej N.

  img

  Z czystym sumieniem polecam Panią Mecenas, pomogła mi przejść przez trudną sprawę rodzinną i dzięki jej zaangażowaniu w sprawę czułam się zaopiekowana na każdym etapie postępowania. ~Aga K.